YURTDIŞINDA YAZ OKULU

Kanada Yaz Okulları
İngiltere yaz okulu
travelEDU güvencesiyle dil öğrenme ve gezme imkânı.
Dublin yaz okulu, İrlanda yaz okulu
Kanada Yaz okulu
ABD yaz okulu

Yaz tatilinde hem dil öğrenmek hem vizyonunuzu geliştirmek hem de yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışma imkânı sunuyoruz. Küreselleşen dünyada dilinizi ve ufkunuzu geliştirerek daha güzel, daha kazançlı ve daha mutlu bir gelecek planlayabilirsiniz. Farklı kültürleri gören ve İngilizce teori ve pratiğini geliştiren bütün dünya ile aynı dili konuşabilenler geleceği daha doğru okuyabilmekte ve vizyonu gelişmekte daha doğru net kararlar alabilmektedirler.

Öğrenciler iki haftalık veya daha uzun yaz okulu organizasyonlarıyla unutulmaz günler yaşıyor, bilgi ve tecrübelerini arttırıyor ve özgüvenle geleceğini planlıyor.

 

Yurt dışı yaz okullarında İngilizce dersleri 10-15 kişilik sınıflarda verilmekte ve öğrenciler kendi seviyelerine göre kendi yaş gruplarıyla aynı sınıflarda eğitim almaktadırlar.  Yaz okullarında İngilizce dersleri genellikle öğleye kadar olurken öğleden sonra çeşitli geziler yapılmakta ve farklı sportif, kültürel ve sosyal aktivitelerde bulunulmaktadır. Hafta sonları ise farklı şehir ve üniversite gezileri yapılmaktadır. Akşamları ise dil okulu yurdunda konaklayanlar için oyun ve film gecesi gibi değişik aktivitelerde bulunulmaktadır. Dil okullarında deneyimli ve uzman öğretmenler en çağdaş eğitim metotlarını kullanarak öğrencileri sıkmadan eğitim verirler.

 

Yaz okullarında ders programları, öğrencilerin iletişim becerilerini arttıracak, dil bilgilerini geliştirecek ve İngilizce pratiği yapacak şekilde düzenlenmiştir. Bunun yanında öğrenciler; yüzme, futbol, basketbol, voleybol tenis, jimnastik gibi sportif aktiviteler yapabilmekte, spor turnuvaları, el sanatları çalışmaları, eğlenceli yarışmalar, yerel sirk gösterileri, video ve film geceleri gibi ders dışı aktivitelere katılabilmektedirler.

 

Hafta sonları tam gün ve hafta içi yarım gün olarak planlanan gezilerde öğrenciler gittikleri ülkelerin tarihi ve turistik yerlerini, müzelerini, eğlence parklarını ve alış veriş merkezlerini ziyaret ederek unutulmaz anlar yaşamaktadırlar.

 

İçiniz rahat olsun, “Emanetleriniz Güvendeler”

Yaz okulu programlarının her aşaması öğrencilerin huzuru ve güveni için uzmanlarımız tarafından titizlikle yürütülmekte, ülke ve program seçiminden, dil eğitimine, konaklamaya ve aktivitelere kadar her aşama sorumlu yönetim ve rehberlik kadrosu tarafından organize edilmektedir.

Yaz okulu programlarımıza katılan tüm öğrencilere, yüksek teminatlı sağlık ve seyahat sigortası yaptırılmaktadır.

​Tatilde Dil Öğrenmenin En İyi Yolu!

 • Yurtdışı Yaz Okullarına her yaştan öğrenci veya yetişkin katılabilir.

 • Kurslar farklı yaş gruplarına uygun olarak organize edilir.

 • Yurtdışı Yaz okullarına Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında (İngiltere gibi bazı ülkelerde her Pazartesi günü) başlanabilir.

 • Kurs süresi en az 2, en çok 10 haftadır. Ancak genelde tercih edilen süre 3 veya 4 haftadır.

 • En az 10 öğrencinin katılımı ile grup olarak yaz okulları organizasyonu düzenlenebilir.

Yaz Okulu Programlarımızda, öğrencilerle birlikte bir de grup lideri (Rehber Öğretmen) görev alır ve öğrencilerin Türkiye’den ayrılma, yaz okullarına devam ve Türkiye’ye dönüşünde sürekli olarak yanlarında bulunur.

Grup Dışında Bireysel Katılım da Mümkündür…

 

Öğrencinin diğer Türk öğrencilerle birlikte grup olarak yaz okullarına katılımını istemeyen aileler, çocukların bireysel olarak yazı okullarına katılımını isteyebilir. Bu durumda öğrenci bireysel yolculuk yapar ancak havalimanında okul yetkilileri tarafından karşılanır. Bu programa bağımsız olabilen ve günlük konuşmaları yapabilen öğrencilerin katılımı tavsiye edilmektedir.


Birçok yaz okulu programı, dünyanın önde gelen üniversitelerinin kampüslerinde ve sosyal tesislerinde verilebilmektedir. Bu üniversitelerin programlarına katılabilmek için erken rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Yaz Okulu Nedir? 

Yaz okulları 7-17 yaş aralığınıdaki öğrencilere, sıkılmayacakları şekilde haftada 20 derslik sınıf içi eğitimle birlikte sosyal aktiviteler, kültürel aktiviteler, spor aktiviteleri ve gezi programları sunar. Öğrenciler, yaz tatilleri süresince hem yabancı dillerini geliştirirler, hem de diğer ülkelerden gelen öğrenciler ile kaynaşarak uzun dönemli dostluklar kurup farklı kültürleri de öğrenirler. Öğrenciler havaalanında ilgili okul temsilcileri tarafından karşılandıktan sonra, okul içindeki yurtlara yerleştirilirler, her türlü ihtiyaç ve gereksinimleri 24 saat okul tarafından karşılanır ve sürekli olarak kontrol ve denetim altında tutulurlar. Okul yetkilileri ve öğretmenler çocuk eğitimi konusunda deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır ve öğrencilere ailelerinin yokluğunu hissettirmeden onların yaz tatillerini dolu dolu değerlendirmeleri sağlanmaktadır . Çocuk yaşta sayılan bu öğrenciler için özel ilgi ve takip kurslar tarafından sağlanır. Ve İngiltere hükümeti, Amerika Hükümeti gibi bir çok devlet tarafından sürekli denetimden geçen bu okullarda okul yetkilileri, öğretmenler ve personeller çocuk eğitimi konusunda deneyimli, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Nitekim öğrenciler uzman kişilerin kontrolünde ailelerin yokluğunu hissetmeden yaz tatillerini eğitimleri için değerlendirmiş olurlar.  

 

Yaz Okullarının Faydaları Nelerdir? 

Bu programla öğrencilere yurt dışına çıkma, gezme, eğlenme ve dil öğrenme fırsatları sunulur. Ve çoğu öğrenci hayatlarında ilk kez yurt dışına çıkma şansını bu programla yakalayıp yeni yerler görme, yepyeni arkadaşlar edinme ve küçük yaşta dil öğrenme konusunda deneyim kazanırlar. Okullar tarafından sunulan sürekli yönlendirme desteğini de alarak yeni tecrübeler edinirler. Öğrenciler, yaz tatilleri süresince hem yabancı dillerini geliştirirler,  hem de başka ülkelerden gelen arkadaşlarıyla iletişim kurarak yeni dostluklar kurarlar. 

 

Dersler Nasıl İşlenmektedir? 

Öğrencilerimiz, haftada 20 ders saati (1 ders 45 dakikadır) dil eğitimi almaktadırlar. Okulun ilk günü, İngilizce Seviye Tespit Sınavı’nın ardından tüm öğrencilerimiz dil seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. En fazla 15 kişilik sınıflarda, yabancı öğrencilere dil öğretmede profesyonel, sertifikalı ve deneyimli öğretmenlerce, en gelişmiş ders materyalleri ve multimedia destekli eğitim yapılacaktır. Sınıflarda gereken tüm teknik donanım bulunmaktadır. Her öğrenciye, dil seviyesine uygun bir çalışma kitabı verilmektedir.

Yaz Okulu Programlarında Fiyata Neler Dahildir? 

Fiyata dahil olan okuldan okula değişmekle beraber genel itibariyle dahil olan hizmetler şunlardır;

 • Dersler, aile yanı veya yurtta tam pansiyon tek veya çift kişilik odalarda konaklama,

 • Gidi-Dönüş uçak bileti,

 • Havalimanı karşılama ve uğurlamalar,

 • Vize ücreti,

 • Haftada bir tam ve bir yarım gün gezi,

 • Her gün öğleden sonraları yapılan tüm sportif ve sosyal faaliyetler,

 • Ders kitapları, seviye belirleme testi,

 • Kurs tamamlama sertifikası,

 • Seyahat ve sağlık sigortası,

 • Program İçeriği

 

Haftalık Ders: 15/20/25 Ders
Sınıfta Öğrenci Sayısı: Ortalama 14 Yaş: 8-18
Kurs Zamanları: Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül
Kurs Süresi: 2-12 Hafta Arası
Dil Düzeyi: Her Düzey

 

Kurs Merkezleri:

Amerika Birleşik Devletleri; New York, Boston, Washington DC, Orlando, Miami, Texas, San Diego, Los Angeles, San Francisco, Seattle, Chicago, vb.

İngiltere; Londra, Brighton, Cambridge, Oxford, Bournemouth, Ramsgate, Hastings, Eastbourne, Torquay, vb.

 

İrlanda; Dublin, Cork, vb.

 

Malta; Valletta, vb.

 

Kıta Avrupası; Berlin, Frankfurt, Brüksel, Paris, Roma, Madrid, Amsterdam, vb.

 

Kanada; Toronto, Vancouver,

 

Avustralya; Sydney, Melbourne, Perth, Auckland, vb.

PROGRAM AYRINTILARI

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Yaz Okullarının Özellikleri;

 

Kurs Zamanları:
Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül
Kurs Süresi; En az 2 hafta olmak üzere 12 haftaya kadar devam edebilir.

 

Dersler:

Paket programlar haftada 15 ders olarak yapılır. Ancak dileyen öğrenci haftada 20, 25 veya 30 ders saati İngilizce dersi alabilir.

 

Konaklama:
Paket programlar genellikle aile yanı veya yurt olarak yarım ya da tam pansiyondur. Ancak dileyen öğrenci hostel veya apartman konaklama yapabilir.

 

Ulaşım:
Paket programı seçen öğrenciler THY, Lufthansa, KLM, Delta ve British Airways gibi havayolları ile yolculuk yaparlar. Havalimanında okul yetkilileri tarafından karşılanır ve konaklayacakları yere kadar götürülürler. Kurs bitiminde ise yine okul yetkilileri tarafından havalimanına bırakılırlar.

 

Etkinlikler ve Geziler:

Yurtdışı yaz okullarında öğrenciler okul tarafından organize edilen gezi ve etkinliklere özellikle hafta sonları katılabilir. Etkinliklerin bir kısmı paket fiyatlara dahil iken bazı etkinlikler ve geziler için ekstra ücret ödemek gerekebilir. Fakat çocuklar ve gençler için yaz okulları programında fiyata cep harçlığı haricinde her şey dahildir.

 

Seyahat ve Sağlık Sigortası:
Paket yaz okullarında öğrencilere seyahat ve sağlık sigortası pakete dahildir.

Londra Yaz Okulu
Malta Yaz Okulu
Malta Summer School
 

İNGİLTERE YAZ OKULLARI

Yaz döneminde yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden biri İngiltere’dir. Bu tercihte İngiltere’deki eğitim kalitesinin yüksek olmasının ve günlük hayatta İngilizcenin kullanılmasının yanında öğrencilerin İngiliz kültürü konusundaki merakları, birçok köklü üniversitenin ve müzenin burada bulunması, farklı aktivitelerde bulunma ve gezme olanaklarının geniş olması gibi imkânların da önemli bir etkisi vardır. Bu amaçlar doğrultusunda dünyanın her tarafından binlerce öğrenci yaz okulu için İngiltere’yi tercih etmektedir.

 

İngiltere’de yaz okulu programları genellikle 10-17 yaşları arasındaki öğrencilerin katıldığı, dil eğitimiyle birlikte, şehir ve üniversite gezilerinin ve farklı sanatsal ve sportif aktivitelerin yapılabildiği 2 ile 6 hafta arası süren eğitim programlarıdır.

 

Bu eğitim programlarında genellikle sabahtan öğleye kadar yarım gün dil eğitimi verilirken öğleden sonraları rehber öğretmenlerle beraber sosyal ve sportif faaliyetlerde bulunulmaktadır. Bunun dışında bazı öğleden sonraları veya hafta sonları ülkenin tarihi turistik yerleri, doğal güzellikleri, şehirleri veya üniversiteleri gezilmektedir.

 

Bu programlarla, gençlerin ders dışında günlük hayatın içinde İngilizce pratik yapmaları, farklı ülkelerden gelen akranlarıyla kaynaşmaları ve öz güven sağlamaları ve aynı zamanda turistik yerleri gezmeleri amaçlanmaktadır.

 

Öğrenciler bu eğitim süresince tercihlerine göre okulların öğrenci yurtlarında veya önceden ayarlaması yapılmış ailelerin yanında konaklamaktadırlar. Konaklamalar yarım pansiyon veya tam pansiyon şeklinde olabilmektedir.

Brighton Yaz Okulu
İngiltere Yaz Okulu
İngiltere Yaz Okulu
Yaz Okulu Seçenekleri;

Dil Okullarında Yaz Okulu Programları (10-17 veya 19+ yaş):

 

Dil okullarının yaz okulu programları genellikle, Oxford, Cambridge, Londra, Brighton ve Bournemouth gibi farklı şehirlerde bulunan dil okullarında sabah dil eğitimi, öğleden sonra sanatsal ve sportif aktiviteler veya geziler şeklinde olmaktadır. Programlara katılan öğrenciler bu eğitimle sadece yabancı dillerini değil, spordan sanata kadar pek çok alanda kendilerini geliştirme şansına sahip olurlar.

Seçkin Üniversitelerde Lise Yaz Okulları (14-18 yaş):

Lise seviyesindeki öğrenciler için açılan bu programda katılımcılar; İngiltere’nin en iyi kolejlerinde açılan yaz okulu programlarına katılabilirler. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyesinin orta ve üstü olması gerekmektedir.

Aileleri ile Birlikte Yaz Okulu (5-16 yaş):

 

​Çocuklarının ana dil düzeyinde İngilizceye sahip olmasını isteyen ebeveynlerin tercih ettikleri bu programda, aileler çocuklarıyla birlikte konaklayabilmektedir. Küçük yaştaki çocuklar İngilizce eğitimi alırken, ebeveynler farklı eğitim programlarına katılabilmektedir.

 

İNGİLTERE YAZ OKULLARI

Bath Spa Üniversitesi Yaz Okulu Programı

Okul Konumu ve Donanımları

Bath şehri UNESCO Dünya Mirası listesindedir. Roma Hamamları ve bal rengi ile ünlüdür. Çekici Gürcü mimarisi ile Birçok dükkan, kafe, müze ile ziyaret edilecek galerilerin bulunduğu bu şehirde ayrıca bir dizi eğlence olanağı da vardır. Bath eteklerinde konumlanmış olan bu üniversite geleneksel ve çağdaş bir mimarinin muhteşeme uyumunu sunmaktadır.Kampüs içerisinde modern sınıflar, ICT süitleri, kapalı ve açık tiyatro sahneleri, sanat ve müzik için açık alanların yanı sıra spor ve eğlence alanlarına da sahiptir.
Kamp Süresince Gezilecek Şehirler: Cardiff, London (veya başka bir şehir), Bristol

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • British Council Onaylı Eğitim Sertifikası

 • Haftada 20 Ders olmak üzere tamamı karma uluslu maksimum 15 kişilik sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde Kitap-Materyal ücretleri 

 • 3 Öğün Yemek Dahil Kampus içerisinde tek kişilik odalarda konaklama imkanı( özel banyolu veya ortak kullanım banyolu)

 • Kampus İçerisindeki Spor,Dans ve Tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 Supervisor Desteği

 • 7/24 Wifi Erişimi

 • Sim Kartı , Paket ve Tarifesi ( 1 Aylık )

 • Gidiş – Dönüş Havalimanı Transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

 

Ekstralar: Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir.

 

Abbey College Cambridge Yaz Okulu

Okul Konumu ve Donanımları

Cambridge, genç insanlar için eğlenceli ve canlı bir atmosferi ve klasik öğrenim geleneği ile birleştiren mükemmel bir yerdir. Cambridge, İngiltere'nin ünlü üniversite şehri ve her sene uluaslarası birçok öğrencinin ortak buluşma noktasıdır. Londra'ya trenle sadece 50 dakika uzaklıktadır. Gençler için LSI Cambridge Kursu, Abbey College kampüsünün içerisinde gerçekleşmektedir. Kampüs, tren istasyonuna ve hem tarihi hem de ticari şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Sosyal program, dünyaca ünlü müzelerden ve Cambridge Üniversitesinin botanik bahçelerinden sinemaya kadar tüm şehrin sunduğu avantajlardan tam anlamıyla yararlanmaktadır. Öğrencilerin konaklamalarını ve eğitimlerini, yani vakitlerinin çoğunu geçirecekleri Abbey College 1994 yılında kurulmuştur. Ayrıca Abbey College Cambridge, İngiltere'de uluslararası öğrenciler için en iyi altıncı form kolejlerinden biridir. Sene içerisinde yetişkin öğrencileri ağırlayan Abbey College, yaz dönemlerinde bu güzel üniversite şehrini daha da yakından tanımaları için genç öğrencilere kapılarını açmaktadır.
 

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Kurs bitiminde katılım sertifikası

 • Haftada 20 Ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde Kitap-Materyal ücretleri 

 • 3 Öğün Yemek Dahil Kampus içerisinde tek kişilik odalarda konaklama imkanı (özel banyolu veya ortak kullanım banyolu)

 • Kampus İçerisindeki Spor, Dans ve Tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 Supervisor Desteği

 • 7/24 Wifi Erişimi

 • Sim Kartı , Paket ve Tarifesi ( 1 Aylık )

 • Gidiş – Dönüş Havalimanı Transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

Sussex Üniversitesi Yaz Okulu

Okul Konumu ve Donanımları

Brighton, İngiltere’nin popüler bir sahil şehridir. Güzel mimarisi, harika plajları, hippi kafeleri ve mağazaları ile birçok zevke hitap edebilmektedir. "Deniz kenarındaki Londra" olarak bilinen Brighton, İngiliz kültürünü yansıtan sıcak ve samimi insanların yaşadığı bir şehirdir. Aynı zamanda birçok milletten öğrencilerin de buluşma noktasıdır. Kampımızın gerçekleşeceği üniversite olan Sussex Üniversitesi, sadece otobüs veya tren kullanımı ile
merkeze oldukça yakındır.


Aktiviteler

 • Hafta sonları tam günlük, haftaiçi her öğleden sonra ve akşam geziler

 • Spor aktiviteleri yanı sıra bazı sosyal interaktif oyunlar

 • Şehirlere ve kasabalara kültürel veya tarihi önem veren tam gün geziler

 • Yeni arkadaşlıklar kurarken eğlenceli ve keyifli bir şekilde öğrenmeye devam etmek için tasarlanan akşam aktiviteleri

 • Yerel geziler: Brighton İskelesi, Arundel Kalesi, Kraliyet Köşkü, Şeritler

 • Tam gün geziler: Londra, Canterbury ve Cambridge

 

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • British Council Onaylı Eğitim Sertifikası

 • Haftada 15 Ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde Kitap-Materyal ücretleri 

 • Sussex Üniversitesi kampüsündeki tek kişilik standart odalarda konaklama imkanı ( odalar 6-8.katlarda olacaklardır.) Her katta paylaşımlı 2 wc ve 2 banyo bulunmaktadır.

 • Kampus İçerisindeki Spor, Dans ve Tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 Supervisor Desteği

 • 7/24 Wifi Erişimi

 • Gidiş – Dönüş Havalimanı Transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

 • Kamp bireysel ve grup olarak katılıma uygundur.

 • Sim kart limitsiz UK dakikaları & mesajlaşma ve 6 GB internet

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 
 

LTC Yaz Okulu

Okul Konumu ve Donanımları

LTC Eastbourne, İngiltere'nin güney kıyısındaki en güzel kasabalardan biri olan Eastbourne'un merkezine yakın, bir zamanlar Devonshire Dükü'ne ev sahipliği yapan bir 18. yüzyıl konağında yer almaktadır.Aynı zamanda 10 hektarlık özel bir bahçeye sahiptir. Öğrenciler binanın 3 ve 4. katında konaklarken ilk ve 2. katında sınıfları bulunur. Okul, yatılı okul konsepti ile dizayn edilmiştir.


Aktiviteler

 • 1 Gün Eastbourne Oryantasyon,

 • 1 Tam Gün Londra Gezisi,

 • 1 Gün Brighton Gezisi,

 • Yüzme, Sinema, Oyunlar,

 • Sanat Aktiviteleri.
   

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Kurs bitiminde katılım sertifikası

 • Haftada 20 Ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde Kitap-Materyal ücretleri 

 • 3 Öğün Yemek Dahil Kampus içerisinde tek kişilik odalarda konaklama imkanı (özel banyolu veya ortak kullanım banyolu)

 • Kampus İçerisindeki Spor, Dans ve Tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 Supervisor Desteği

 • 7/24 Wifi Erişimi

 • Sim Kartı , Paket ve Tarifesi ( 1 Aylık )

 • Gidiş – Dönüş Havalimanı Transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

Greenwich Üniversitesi Yaz Okulu

Okul Konumu ve Donanımları

Londra’nın merkezine 15 dk mesafede, 183 dönümlük Greenwich parkı içerisine konumlanmış bu tarihi Greenwich Üniversitesi her yıl binlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. UNESCO’nun evrensel değerleri arasında yerini almış bu tarihi üniversite modern sınıflar&geniş ve yeşil bir kampüs ve Greenwich gözlem evine olan yakınlığı ile bilinir. Konaklama kampüse sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Okul DLR trenlerine 100 metre mesafededir. Öğrenciler tarihi, merkezi ve doğal güzellikleriyle ünlü Greenwich Üniversitesinde unutamayacakları bir deneyim yaşayacaklar.

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Kurs bitiminde katılım sertifikası

 • Haftada 20 Ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde Kitap-Materyal ücretleri 

 • 3 Öğün Yemek Dahil Kampus içerisinde tek kişilik odalarda konaklama imkanı (özel banyolu veya ortak kullanım banyolu)

 • Kampus İçerisindeki Spor, Dans ve Tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 Supervisor Desteği

 • 7/24 Wifi Erişimi

 • Sim Kartı , Paket ve Tarifesi ( 1 Aylık )

 • Gidiş – Dönüş Havalimanı Transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

Brighton Üniversitesi Yaz Okulu Programı

Okul Konumu ve Donanımları

Her yıl binlerce öğrenci İngiltere' deki renkli, eğlenceli, festivallerle dolu bu şehre gelmektedir. Sahillerinde, eski Viktorya dönemine ait İskelesi boyunca gezintiye çıkmak, bu şehrin en az festivalleri kadar ünlü bir aktivitesidir. Bu şehir aynı zamanda 'Britanya'nın en huzurlu kenti' olarak adlandırılır. Öğrenciler Brighton Universitesi'nin Moulsecoomb Kampüsünde eğitim görecekler, Bu kampus Birghton Universitesi'nin en büyük 5 kampsünden biridir ve Brighton şehir merkezi sadece iki mil uzaklıktadır.

Kampus Lokasyonu: Öğrenciler şehir merkezine düzenli otobüs servisleri ile kolayca ulaşabilirler. Kampus şehir merkezine 5 mil kadar uzaklıktadır.
 

Aktiviteler

 • London,

 • Canterbury,

 • Brighton Pavilion, Brighton Sea Life Centre, Canterbury Cathedral, Thames Cruise, London Eye, Rain Forest Cafe, Planet Hollywood.

Programa Dahil Olan Hizmetler:

 • Karma uluslu sınıfrlarda hafta da 15 ders İngilizce eğitimi

 • Brighton Üniversitesi Moulsecoomb Kampusunde tek kişilik standart odalarda konaklama imkanı ( odalar 6-8. katlarda olacaklardır.) Her katta paylaşımlı 2 wc ve 2 banyo bulunmaktadır. Odalar hafta bir kez temizlenmektedir. Öğrenciler ortak mutfağı ve çamaşır makineleri 
  kullanabilirler. Oda Anahtarı veya Swipe kartların kaybolması durumunda 50£ ceza işlemi uygulanır. Oda depozitoları 40£' dur.

 • 7/24 WiFi

 • Kam boyunca gerçekleşecek bütün aktiviteler fiyata dahildir.

 • Kamp bireysel ve grup olarak katılıma uygundur.

 • Sim kart limitsiz UK dakikaları & mesajlaşma ve 6 GB internet

 • Kampüs içinde bulunan bütün imkanlardan yararlanma

 • Gidiş-dönüş hava limanı transferleri
   

Ekstralar: Uçak bileti, yurt depozitosu (£40) ve öğrencilerin cep harçlıkları ücrete dahil değildi

 

East London Üniversitesi Yaz Okulu Programı

Okul Konumu ve Donanımları

Bir yerleşim bölgesinde yer alan Üniversite Doğu Londra’daki Docklands kampüsü Londra siluetinin etkileyici manzarası ve eskiden Londra’nın en büyük limanı olan Londra Limanının hemen yanı başında kurulmuştur. DLR trenler ile şehir merkezine kısa sürede ulaşım mümkündür. Kampüs Londra’nın en modern 2. Kampusu seçilmiştir. Konaklamaları 2 ayrı blok bina şeklindedir. Kampüs içindedir ve Kanal’ın hemen yanına konumlanmıştır. Kampüs içerisinde aynı zamanda Chelsea futbol kulübünün profesyonel futbol kampları da mevcuttur. Dileyen öğrencilerimiz katılım sağlayabilmektedir. Royal Albert Dock'un yakınındaki Waterfront Docklands kampüsü, modern ve iyi donanımlı bir öğrenme ortamı sunmaktadır.


Modern Docklands Kampüsü'nün tüm odaları, bir mutfağa ve ortak alanlara erişim sunan tek ve en-suite banyoludur. Kapsamlı gerekçelerle, öğrencilerin kullanabileceği bir açık hava spor salonu ve basketbol sahası bulunmaktadır. Diğer özellikler arasında kafeler, yemek mekanları, kampüs dükkanı ve kitap dükkanı bulunmaktadır. Öğrencilerin oturup rahatlamaları için bolca alan vardır.

Programa Dahil Olan Hizmetler:

 • Haftada 20 ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde Kitap-Materyal ücretleri

 • 3 öğün yemek dahil kampüs içerisinde tek kişilik özel banyolu odalarda konaklama imkanı (odalar 4 ve 6. katlarda konumlanmıştır.)

 • Kampüs İçerisindeki spor, dans ve tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 Supervisor Desteği

 • 7/24 Wifi Erişimi

 • Sim kartı , paket ve tarifesi ( 1 Aylık )

 • Gidiş – dönüş havalimanı transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

Kings College Yaz Okulu Programı

Okul Konumu ve Donanımları

King's College, Londra'nın kalbinde dünyaca ünlü bir prestijli üniversitedir. Hem İngiltere hem de dünyadaki en iyi Üniversiteler arasında tutarlı bir şekilde yer almaktadır. Dersler Virginia Woolf binasında yer alırken, Somerset House'un yanındaki Strand'daki ana binada yemek ve aktiviteler gerçekleştirilir. Kısa bir yürüyüş mesafesindeki Waterloo'da konaklama olanağı sağlanmaktadır.


Tarihçe: Kral George IV ve Wellington Dükü tarafından 1829 yılında kurulan King's College London, dünyanın en ünlü üniversitelerinden biridir. Üniversite, Chelsea College, Psikiyatri Enstitüsü ve Queen Elizabeth College gibi diğer kurumlarla birleşerek büyüdü. Londra Üniversitesi, 1836 yılında Kral ve UCL ile İngiltere'deki en eski dördüncü üniversite olan iki kurucu koleji olarak kuruldu. 2004 yılında, üniversitenin 175. yıldönümünü anmak için çeşitli kutlamaları vardı. Araştırma odaklı ve Londra'nın kalbinde yer alan King's, bugün dünyanın önde gelen eğitim ve araştırma üniversitelerinden biridir. Üniversite, DNA'nın yapısının keşfedilmesi, radyo, televizyon ve cep telefonlarının araştırmalarının geliştirilmesi ve Avrupa'daki sağlık profesyonellerinin eğitiminin en büyük merkezi olmasının yanı sıra dünya çapında değişen birçok gelişmeye de yardımcı olmuştur.

Lokasyon: King’s College, İngiltere'nin büyük başkenti Londra'da yer almaktadır. Strand kampüsünün son teknoloji ürünü tesislerinde şehir merkezinde konumlanmış olan King's College, öğrencilere bu muhteşem şehrin heyecan verici koşuşturmacasını keşfetmek için
mükemmel bir merkezi konum sunmaktadır. Sınıflar ve yemekler Strand kampüsünde, Trafalgar Meydanı, St. Paul Katedrali, Big Ben ve Parlamento Binası gibi ünlü simgesel yapılara 1,6 km'den daha kısa mesafede yer almaktadır. Konaklama Hem Bucksmore London hem de London Advanced Studies Program’ın konaklama birimleri, Waterloo Köprüsü’nde yer alan Notre Dame’daki Conway Hall’da, kampüse 1,6 km’den daha kısa mesafede yer almaktadır. Conway Hall, ortak mutfak, banyo ve oturma alanları bulunan ikiz ve üç kişilik yatak odalarından oluşan öğrenci dairelerinden oluşmaktadır. Tüm öğrencilere kalışlarının her bir haftası için ücretsiz bir seyahat kartı verilir ve öğrenciler bucksmore üyesi bir personelin gözetimi olmaksızın konaklama ve kampüs arasında asla seyahat etmeyeceklerdir. Bucksmore ayrıca Heathrow, Gatwick ve London City hava alanlarına gelen öğrencilere ücretsiz hava alanı transfer hizmeti sunmaktadır.


Güvenlik: Sınıfların bulunduğu Viriginia Woolfe binasına erişim, tüm öğrencilerin verildiği bir elektronik anahtar kartı gerektirir. Bucksmore’un yerleşim merkezi yönetim ekibi ve öğrencilere pastoral bakım ve destek sağlayan danışmanlara ek olarak, günün 24 saati sıcakkanlı ve misafirperver King's Koleji personeli de bulunmaktadır. N.B. Bucksmore Education, sadece King's College London'daki Strand kampüsü ve Conway Hall'daki konaklama tesislerinden yararlanmaktadır. 

Programa Dahil Olan Hizmetler:

 • Karma uluslu sınıflarda hafta da 25 ders İngilizce eğitim

 • 2,3,4 kişilik odalarda konaklama

 • 7/24 WIFI

 • Kamp boyunca gerçekleşecek bütün aktiviteler fiyata dahildir.

 • Kamp bireysel ve grup olarak aktılıma uygundur.

 • Sim kart limitsiz UK dakikaları ve mesajlaşma ve 6 GB Internet

 • Kampus içinde bulunan bütün imkanlardan yararlanma

 • Seyahat sağlık sigortası

 • Gidiş-dönüş havalimanı transferleri

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

Sibford School Yaz Okulu Programı

Okul Konumu ve Donanımları

Oxford, Londra’ya yakın Universite şehirlerindendir. Oxford’da düzenlenecek olan yaz kampımız kampüs içi İngilizce derslerini yarım gün ve tam günlük ziyaret ve gezi paketleriyle birleştirir. Sınıf dışı etkinlikler gün ortası başlar, aksiyon dolu, dans, spor, sanat ve el sanatları, oyunlar ve yarışmalar gibi aktiviteleri içerir. Öğretim ve etkinlikler, Sibford okulunun geleneksel ve güzel Sibford köyünde ve pitoresk arazisinde yer alan harika tesislerde gerçekleşmektedir. Geleneksel bir yerde olmak isteyen ancak yine de Oxford ve Londra'ya yakın olan öğrenciler için ideal bir yerdir. Oscars International da bu okulda yaz kampı düzenleme şansına sahip olan okullardan bir tanesidir.

Programa Dahil Olan Hizmetler:

 • British Council Onaylı Eğitim Sertifikası

 • Haftada 20 ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde kitap-materyal ücretleri

 • 3 öğün yemek dahil kampüs içerisinde standart odalarda konaklama imkanı

 • Kampüs içerisindeki spor, dans ve tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 supervisor desteği

 • 7/24 wifi erişimi

 • Sim artı , paket ve tarifesi ( 1 Aylık )

 • Gidiş – dönüş hava limanı transferleri

 • Vize ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 
 

Westminster Üniversitesi Yaz Okulu Programı

Okul Konumu ve Donanımları

Açık yeşil alanlar ve oyun alanları ile Harrow Kampüsü, şehir merkezine kolayca ulaşabildiğinizi unutmanıza sebep olacaktır. Huzurlu kampüsünü yakınlardaki Northwick Park metro istasyonuna kolayca ulaşabilir ve Londra'da nereye gitmek isterseniz kolayca ulaşabilirsiniz. Kentin hemen yakınında olmak, Harrow'un kültürel programı, elinizden gelen her şeyi sunuyor. Sabahları dünyaca ünlü müzeleri ziyaret edip, West End tiyatrosunun
ışıklarını görüp, Akşam yemeğinden sonra arkadaşlarınızla birlikte kampüste dinlenirken, Harrow' da kalıp size gerçek dünyanın en büyük şehri ile gerçek bir deneyim sunmaktadır. Kampüs içerisinde öğrencilerin kullanımına açık mükemmel kapalı ve açık spor tesisleri ve tiyatrolara öğrencilerin erişimi mümkündür.Öğrenciler kampüste farklı oda tiplerinde kalmayı seçebilir (banyolu tek veya çift kişilik odalar).


Kampus Lokasyonu: 30 dk. da şehir merkezine ulaşım trenlerle mümkündür.

Aktiviteler: Tüm Gün Veya Yarım Gün Geziler, Cambridge, Brighton, Stratford Upon Avon, London(Group Travelcard), Thames Cruise, London Eye, Madame Tussauds, King’s College,Brighton Pavilion, Shakespeare’s Birthplace

Programa Dahil Olan Hizmetler:

 • •Karma Uluslu Sınıfrlarda Hafta da 15 ders İngilizce eğitimi

 • Westminster Universitesi Harrow Kampusunde tek kişilik veya çift kişilik ensuite odalarda konaklama imkanı ( odalar 6-8. katlarda olacaklardır.) Odalar hafta bir kez temizlenmektedir.Öğrenciler ortak mutfağı ve çamaşır makineleri kullanabilirler.

 • 7/24 WiFİ

 • Kam boyunca gerçekleşecek bütün aktiviteler fiyata dahildir.

 • Kamp bireysel ve grup olarak katılıma uygundur.

 • Sim Kart Limitsiz UK Dakikaları & Mesajlaşma ve 6 GB Internet

 • Kampus içinde bulunan bütün imkanlardan yararlanma

 • Gidiş-Dönüş Havalimanı Transferleri

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

Chelsea Futbol Akademisi Yaz Okulu Programı

Okul Konumu ve Donanımları

Eğer profesyonel bir futbolcu olmayı hayal ettiysen, hayalini gerçekleştirmeye hazır ol! Londra Docklands'daki resmi Chelsea antrenörleri ile her gün eğitim alarak dünyanın her yerinden gelen futbol severlerle tanışın ve her zaman İngilizce iletişim kurarak futbol becerilerinizi geliştirin. Chelsea Futbol Akademisi, yoğun programımız boyunca öğrencilerin futbol ve İngilizce becerilerini geliştirir ve aynı zamanda da birçok aktiviteyi de içerir.
Londra'da başkentin en iyi cazibe merkezlerine oldukça yakın kampüsüyle öğrencilerin hem şehirle hem sahayla iç içe olmasını sağlar. Royal Albert Dock'un yakınındaki WaterfrontDocklands kampüsü, modern ve iyi donanımlı bir öğrenme ortamı sunmaktadır.Kampüste konaklama imkanı sunmaktadır. Modern Docklands Kampüsü'nün tüm odaları, bir mutfağa ve ortak alanlara erişim sunan tek ve en-suite banyoludur. Kapsamlı gerekçelerle, öğrencilerin kullanabileceği bir açık hava spor salonu ve basketbol sahası bulunmaktadır. Diğer özellikler arasında kafeler, yemek mekanları, kampüs dükkanı ve kitap dükkanı bulunmaktadır. Öğrencilerin oturup rahatlamaları için bolca alan vardır.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler:

 • Hafta da 15 saat futbol antremanı

 • Haftada 20 ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde kitap-materyal ücretleri

 • 3 öğün yemek dahil kampüs içerisinde tek kişilik özel banyolu odalarda konaklama imkanı (Odalar 4 ve 6. katlarda konumlanmıştır.)

 • Kampus içerisindeki spor, dans ve tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 supervisor desteği

 • 7/24 wifi erişimi

 • Sim kartı , paket ve tarifesi ( 1 Aylık )

 • Gidiş – dönüş havalimanı transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

Taunton International School Yaz Okulu Programı

Okul Konumu ve Donanımları

Taunton, İngiltere'nin güney batısındaki Somerset şehrine bağlı bir ilçedir. İngiltere'nin güney batısında. Okulun bulunduğu bölge şehrin merkezine yürüme mesafesindedir. İngiltere’nin güney batısının en önemli özellikle daha iyi ve ılıman bir iklim, muhteşem doğal güzellikler ve uygun yaşam maliyetleridir. Taunton bütün bu özellikleri bünyesinde toplamıştır! Aynı zamanda Bristol ve Exeter şehirlerine 1 saat içerisinde ulaşabileceğiniz gibi Londra ve diğer büyük şehirlere de tren ile ulaşım mümkündür.1847 yılında kurulan Taunton Okulu uzun zamandır İngiltere'de önde gelen özel eğitim sağlayıcılarından biridir. Okul 56 dönümlük alana sahiptir. 20 yıllık bir denetim ile İngiltere’deki akademik eğitim sistemini yaz dönemi öğrencilere tanıtmaktadır. Yaz okulu kursları İngiliz yatılı okullarının gerçek kalitesindedir. 

 

Bu program özellikle genç öğrencilerimiz için tasarlanmıştır. Öğrencilerimiz İngilizcelerini geliştirirken aynı zamanda Sanat, Tasarım Teknolojileri ve Sahne Sanatları, Bilim, Matematik, Bilişim ve Beşeri Bilimler alanlarında eğitim alacaklardır. Programın ana hedeflerinden biri öğrencilerimizin eğitim süreçlerini deneyimsel ve tematik olarak bütünleştirmektir. Programa katılan öğrencilerimiz haftada 1 öğleden sonralarını İngiltere’de proje çalışması yaparak geçireceklerdir. Bu eğitimler özellikle İngiliz eğitim sistemini deneyimlemek isteyen öğrencilerimize kısa bir deneme ortamı sunmuş olacak. Eğitim ortamı öğrencileri bu konuda teşvik edici, eğlenceli ve güven ortamında geçecektir. Aynı zamanda öğrencilerimiz günlük İngilizce konuşma yeteneklerini de bu program sayesinde pekiştireceklerdir. Eğitimler esnasında sınıf mevcudu ortalama 8 max 12 kişi olabilecektir. Öğrencilerimiz uluslararası bir ortamda program içerisindeki sosyal aktiviteler ile de Akademik ve Sosyal anlamda İngiliz kültürü ile tanışmış olacaklar.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler:

 • Haftada 15 ders tamamı karma uluslu sınıflarda ingilizce eğitimi ve hafta da 10 ders akademik eğitim (eğitimler dramasal ve deneysel olarak verilecektir.)

 • Eğitim süresinde Kitap-Materyal ücretleri

 • 3 öğün yemek dahil Taunton okulu yatakhanesinde konaklama imkanı

 • Kampus içerisindeki spor, dans ve tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 Supervisor Desteği

 • 7/24 Wifi Erişimi

 • Sim Kartı,Paket ve Tarifesi (1 Aylık )

 • Gidiş-dönüş havalimanı transferleri

 • Seyahat Sağlık Sigortası

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize Ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 
 

MALTA YAZ OKULLARI

İngiltere Yaz Okulları

İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden biri iklimi, kaliteli ve ekonomik dil kursları ve turizm merkezi olma özelliği ile Malta'dır. Bu özellikleriyle Malta, hem dil öğrenmek isteyen hem de tatil yapmak isteyen öğrenciler en fazla tercih ettiği merkezlerden biri yapmıştır. Eski bir İngiliz sömürgesi olmasından dolayı Malta'da günlük hayatta en çok konuşulan dillerden biri ingilizcedir. Ayrıca önemli turizm merkezlerinden biri olduğu için farklı kültürlerin bir arada yaşadığı yerlerden biridir.

Malta/AM Dil Okulu Yaz Okulu

Bu programımıza Veliler de katılabilir.

Aktiviteler

 • Valetta'ya 1 tam gün gezi (Antrenör + Malta Deneyimi + lisanslı ve onaylanmış rehber eşliğinde )

 • Mdina'ya 1 yarım günlük gezi (Antrenör + Mdina Zindanlara giriş + lisanslı ve onaylanmış rehber dahil)

 • Harbour Cruise Gezisi Tekne gezisi

 • Hazine Avı ( Treasure Hunt )

 • Bowling Etkinliği

 • Öğrencilerimiz toplamda 9 yarım gün, 4 tam gün ve 14 akşam aktivitesine katılacaklardır.

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Haftada 20 Ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde Kitap-Materyal ücretleri

 • 3 öğün yemek dahil 4 Yıldızlı Sliema Residence'da 3-4 kişilik odalarda konaklama imkanı

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 supervisor desteği

 • 7/24 wifi erişimi

 • Sim Kart

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

am language school
am-language-studio.jpg

Plus Education Malta Yaz Okulu

Okul Konumu ve Donanımları

Malta, Akdeniz'in kalbinde görkemli binalar, müzeler ve muhteşem plajlarla dolu güzel bir adadır. Arap, İspanyol ve İtalyan etkileri ile zengin bir kültüre sahiptir, ancak İngiliz işgali ve nüfuzundan dolayı İngilizce öğrenmek için harika bir yerdir. Kampın organizasyon sağlayıcısı PLUS EDUCATION bu zamana kadar 50 farklı ülkeden 27.000 öğrencinin hayallerini gerçekleştirmiştir. PLUS merkezi adanın kuzeydoğusundaki 4 yıldızlı bir oteldir. Otel, iyi donanımlı odaların yanı sıra yüzme havuzu ve salon alanları da dahil olmak üzere konforlu olanaklar sunmaktadır. Okul konaklama adresine yakındır ve ulaşım tarafımızdan sağlanmaktadır.


Aktiviteler: La Valletta & Golden Bay Plajı, Ghajn Tuffieha Plajı, Sliema Gezisi, Comino Adası, 2 Disco Gecesi, 1 Plaj Oyunu, 1 Plaj Partisi, 1 Hafta sonu Plaj Gezisi, Şehir Merkezinde 1 Akşam Organizasyonu
 

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Haftada 15 saat olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • 4 Yıldızlı bir otelde sabah kahvaltısı-akşam yemeği dahil konaklama

 • Eğitim süresinde kitap-materyal ücretleri

 • Kurs bitiminde FELTOM Onaylı Eğitim Sertifikası

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • Vize ücreti

 • Seyahat sağlık sigortası

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Simkart

 • Gidiş/dönüş hava limanı tranfseri

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

plus education malta yaz okulu

BİLİM, KODLAMA VE ROBOTİK İLE İNOVASYON KAMPI

Okul Konumu ve Donanımları

Bilim, Kodlama ve Robotik Programından Yaratıcı Düşünmeye kadar 6 farklı inovatif programa ek olarak öğrencilerin anadili ingilizce olan öğretmenlerden
ingilizce dersi aldığı, Malta'nın mükemmel havası ile deniz ve güneşin de tadını çıkaracakları bir programdır. Her Buluş Kampı, yaratıcı alanlardaki ve fikir üretme oturumlarının yanı sıra belirli alanlara odaklanan teknoloji becerilerinden oluşan oturumlardan oluşur. Tüm oturumlar boyunca, öğrenciler takım halinde çalışacak ve İngilizce kullanarak birbirleriyle iletişim kurmaya teşvik edilecektir.


Neden Bu Programı Seçmelisiniz?
Fikirlerin buluşlara, ürünlere ve teknolojiye nasıl dönüştüğünü daha iyi anlamak isteyen öğrencilere yönelik yaşa uygun yaratıcı teknoloji oturumlarıyla donatılmış
olan bu kamp PWC tarafından ortaklaşa gerçekleştirilmektedir. Bu oturumlar sırasında öğrenciler bilimsel kavramlar ve her gün kullandığımız teknolojinin eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde geliştirmeye nasıl yardımcı olduklarını öğreneceklerdir.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Haftada 20 ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Haftada 9 ders creative minds- media production- robotics dersleri

 • Minimum ingilizce seviyesi B1 (pre-internmediate)

 • Minimum 2 Hafta katılım zorunludur.

 • Eğitim süresinde kitap-materyal ücretleri

 • 3 öğün yemek dahil hotel standart odalarda konaklama imkanı

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 supervisor desteği

 • 7/24 wifi wrişimi

 • Gidiş – dönüş havalimanı transferleri

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

EC_English_Language_Centers.jpg

Link Öğrenci (18 yaş altı) Yaz Okulu Programı

Süre

 • 3 Hafta

 

Ücret

 • 1830 Euro

 

Okul Konumu ve Donanımları

 • Link İngilizce Okulu, Malta'daki en iyi dil okullarından biridir. 

 

Ders Programı ve Aktiviteler:

 

 • Haftada 20 ders (15 saat) İngilizce eğitimi sunulan yaz okulu programında ders hafta içi her gün sabahtan öğlene kadar yapılıyor.

Toplam Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Haftada 20 ders Genel İngilizce

 • 3 Yıldız otelde üçlü veya dörtlü odalarda tam pansiyon konaklama

 • Mdina ve Rabat Gezileri

 • Okulda ücretsiz Wifi hizmeti

 • Hotel-Okul arası ulaşım

 • Eğitim Kitabı

 • Çift yön havaalanı transferi

 • Başlangıç paketi

 • Seviyeye göre sınıflar

 • Katılım Sertifikası

 • Vize ve Seyahat Sigortası

 

Toplam Ücrete Dahil Omayan Hizmetler:

 • Uçak Bileti

 • Cep Harçlığı

Malta Junior Summer School
Malta Junior Summer School
Malta Junior Summer School
Malta Junior Summer School
 

İRLANDA YAZ OKULLARI

Dublin-Ireland-Life.jpg

University College Dublin Yaz Okulu

 

1854 yılında kurulan University College Dublin, Avrupa’nın önce gelen araştırma ağırlıklı üniversitelerinden biridir. Bugün itibariyle, 25,000 öğrencisiyle İrlanda’nın en geniş üniversitesidir. Bu sayının 5,000’ini uluslar arası öğrenciler oluşturmaktadır. 121 ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapan okul, İngilizce konuşulan üniversiteler arasında Erasmus değişim programıyla en fazla öğrenci göndermiş okuldur. University College Dublin’de gerçekleşen yaz kampı programı şehir merkezinde akademik ortam ve şehir deneyimini bir arada yaşamak isteyen 11-18 yaş arası öğrenciler için düzenlenmektedir.Yaz dönemlerinde bu büyülü ortamı genç Üniversiteli adaylarının da yaşaması için University College Dublin kapılarını yaz kampı organizasyonlarına açmaktadır. 

 

Aktiviteler (2 Hafta İçin)

 • :1 gün Belfast Gezisi, Kuzey İrlanda’nın Başkenti Belfast’a Gezi,

 • 1 tam gün Powerscourt Bahçeleri Gezisi,

 • 3 yarım gün Dublin & Book & Kells gezisi,

 • 1 yarım gün Malahide Kalesi, 1 tam gün dublin.

Programa 3 hafta katılan öğrenciler Howth & Malahide gezisi de yapacaklardır.


Kampüs içi aktiviteler: Karşılama ve Hoşçakal Partisi, Temalı Disko Geceleri, Karaoke ve Yetenek Şovları, Hazine avı oyunu, Film Gecesi.
Sporlar: Futbol, Basketbol, Voleybol, Badminton, Tenis, Yüzme.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Haftada 20 ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde kitap-materyal ücretleri

 • 3 öğün yemek dahil kampus içerisinde standart odalarda konaklama imkanı

 • Kampus İçerisindeki Spor,Dans ve Tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 Supervisor Desteği

 • 7/24 Wifi Erişimi

 • Sim Kartı, paket ve tarifesi (1 Aylık)

 • Gidiş – dönüş havalimanı transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

dublin_9.jpg

Dublin Robotik ve Kodlama Yaz Okulu

 

St Partick’s Koleji, bir öğretmen eğitim kolejidir. Aynı zamanda DCU (Dublin Şehir Üniversitesi) bir parçasıdır. Kampüs, Drumcondra'da, Dublin Havaalanı'na yaklaşık 15 dakika ve Dublin Şehir Merkezi'ne 20 dakika mesafede yer almaktadır. Bir dizi konaklama bloğu, yeni bir öğretim bloğu, yönetim bloğu ve diğer hizmetlerden oluşan küçük bir kampustur.
 

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Haftada 15 ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Haftada 3 gün öğleden sonra Robotik Kodlama sınıfları ve yarışmalar

 • Eğitim süresinde Kitap-Materyal ücretleri

 • Kurs bitiminde ACELS Onaylı Eğitim Sertifikası

 • 3 öğün yemek dahil kampüs içerisinde tek kişilik odalarda konaklama imkanı

 • Spor ve kültürel faaliyetlerin yoğun olduğu bir sosyal program

 • Haftada 1 tam gün etkinlik , 2 yarım gün Dublin Şehir aktivitesi

 • Haftalık Oda Temizliği

 • Sim Kartı , paket ve tarifesi ( 1 Aylık )

 • Gidiş – dönüş havalimanı transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

 

AMERİKA YAZ OKULLARI

CalCC Yaz Okulu

 

Amerika Birleşik Devletleri'nde Santa Clara'da bulunan okulumuz müthiş bir yaz okulu imkanı sunuyor. İngilizcemizi geliştirirken vizyonumuzu da geliştirecek olan yaz okulu kapsamında Amerika'nın seçkin üniversitelerinin yanı sıra Silikon Vadisi'ndeki Google, Apple, Tesla, Facebook, gibi teknoloji devlerini de ziyaret etme imkanı olacak.  4 Hafta sürecek olan yaz okulu, 5-31 Temmuz tarihlerinde arasında gerçekleştirilecektir. 

Aktiviteler (4 Hafta İçin)

 • :1 tam gün San Francisco Gezisi

 • Silikon Vadisi Gezisi (Google, Apple, Tesla, Facebook, Levi's Stadium, Intel Museum, Nasa, Bilgisayar Müzesi)

 • Baker Beach Gezisi,

 • Üniversite Gezileri; Stanford Üniversitesi, Kaliforniya Üniversitesi, San Jose City College, Santa Clara Üniversitesi

 • Santa Cruz'da Kamp

 • Aquatics Center Gezisi 

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Haftada 16 ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda 64 ders İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde kitap-materyal ücretleri

 • 3 öğün yemek dahil standart paylaşımlı odalarda konaklama imkanı

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

Ekstralar: Uçak bileti, vize ücreti, havaalanı transferi ve öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir. 

 

KANADA YAZ OKULLARI

Kaplan International School Yaz Okulu

 

Kaplan International School tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde San Diego'da gerçekleştirilecektir. Ayrıntılı bilgi için lütfen arayınız.

Kanada'da yaz okulları genel itibariyle Toronto ve Vancouver olmak üzere iki merkezde organize edilmektedir. 

 


Kampüs içi aktiviteler: Karşılama ve Hoşçakal Partisi, Temalı Disko Geceleri, Karaoke ve Yetenek Şovları, Hazine avı oyunu, Film Gecesi.
Sporlar: Futbol, Basketbol, Voleybol, Badminton, Tenis, Yüzme.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • Haftada 20 ders olmak üzere tamamı karma uluslu sınıflarda İngilizce Eğitimi

 • Eğitim süresinde kitap-materyal ücretleri

 • 3 öğün yemek dahil kampus içerisinde standart odalarda konaklama imkanı

 • Kampus İçerisindeki Spor, Dans ve Tiyatro gibi kampüsün fiziksel imkanlarından yararlanma

 • Kamp esnasında gerçekleştirilecek aktiviteler

 • 7/24 Supervisor Desteği

 • 7/24 Wifi Erişimi

 • Gidiş – dönüş havalimanı transferleri

 • Yurtdışı çıkış harç pulu

 • Vize ücreti

Ekstralar: Uçak bileti Uçak bileti, öğrencinin kendi cep harçlığı program ücretine dahil değildir.