top of page

Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programları

Bugün hem Türkiye’de hem de Dünyada eğitim alanında en önemli başlıklardan biri olan mesleki sertifika ve diploma programlarına katılmak ister misiniz?

 

Sertifika programları; mezuniyetinize veya mevcut is tecrübenize ekleyebileceğiniz en mükemmel katkı olmak yanında ve sizi bugünün iş dünyasına hazırlayan programlardır. Sertifika programlarını belli bir iş tecrübesine sahip profesyoneller, iş sahipleri ile yeni mezunlar tercih etmektedir. Sertifika programları size kendi alanınızda uzmanlaşmanın yanında alanınızı değiştirmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır.

 

Bugün özellikle ABD, Kanada, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelerde hemen her alanda sertifika programı bulunabilmektedir. İktisadi İdari Bilimleri kapsayan alanlar önde gelmekle birlikte Bilişim Teknolojileri, Bilgisayar Programcılığı, Reklamcılık, Sanat, Tasarım (Endüstriyel, İç Mimari, Sahne, Grafik, vb.), Film Yapımcılığı ve Yönetmenliği, Oyunculuk ve Mutfak Sanatları da son yıllarda en az diğerleri kadar ilgi görmektedir. En çok tercih edilen sertifika programları arasında; iç mimarlık, işletme, finans, pazarlama ve uluslararası ticaret gibi alanlar bulunmaktadır.

 

Özellikle sanat ve tasarım programlarında; İtalya, İspanya, İngiltere ve ABD. Mutfak Sanatlarında; İngiltere, Kanada, Avustralya ve ABD. Turizm alanlarında İsviçre, Kanada, ABD ve İngiltere öne çıkmaktadır. Reklamcılık ile ilgili programlarda ise ABD, Kanada, İtalya ve İngiltere’yi, Teknoloji programlarında ise Kanada, İngiltere ve ABD’yi sayabiliriz.

 

İktisadi İdari Bilimlerde ise birçok farklı başlıkta özellikle de ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde ilgi çekmektedir. Farklı başlıklar sayacak olursak; İşletme ve Yönetim, Satış ve Pazarlama, Kalite ve Proje Yönetimi, Finans, İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler gibi alanlar öne çıkmaktadır. Sertifika ve Diploma programlarına katılımda her üniversite veya kurumun belli koşulları olabilmektedir. Ancak ilk ve en önemli koşul İngilizce bilmenizdir.

 

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER:

 

 • Başvuru formu

 • Pasaport ve fotoğraf

 • İngilizce yeterlilik belgesi IELTS veya TOEFL ( %100 İngilizce eğitim almış öğrenciler doğrudan başvuru imkanı da bulunmaktadır.)

 • Diploma

 • Transkript

 • Finansal yeterlilik belgesi

Alanında uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız, Size uygun ve kaliteli dil okulu seçmede yardımcı olacaklardır.

Detaylı bilgi ve başvuru için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

yurtdışı sertifika programları
Verileri Düzenleme
Kanada Sertifika ve Diploma Programları

Kanada Sertifika ve Diploma Programları

Yurt dışında sertifika programları arasında yine en çok tercih edilen ülke Kanada’dır. Kanada’da college bünyesinde elde edilen sertifikalar uluslararası düzeyde geçerliliğe sahiptir. Yüksek lisans programlarına alternatif oluşturan yurt dışında sertifika programları, Kanada’da oldukça çeşitlidir.

 

Kanada’da sertifika programlara giriş şartları, yüksek lisans giriş koşullarına kıyasla daha kolaydır.

 

Düşük eğitim ücretleri, eğitim sonrasında sağlanan staj programları, eğitim süresinde elde edilen part-time çalışma izni ve giriş esnasında yüksek lisans giriş sınavlarını( GMAT, GRE) istemeyişi gibi sebeplerle yurt dışı sertifika programı için en avantajlı ülke Kanada diyebiliriz.

 

Aldığı lisans eğitimi üstüne bir alanda uzmanlaşmak isteyip yüksek lisans yapabilmek için yeterli olmayan öğrenciler Kanada’da sertifika programlarına yönelirler.

 

Kanada’da sertifika programları, sayıca ve içerik olarak birçok program bulunan, isimleri fazlasıyla bilinen Kanada’da birçok kolej bünyesinde alınabilir


Kanada Sertifika Eğitimi Veren Okullar

 

Georgian College

 • Simcoe Gölünün kıyısında bulunan Barrie şehri, kumlu plajlar, ekolojik parklar ve doğal teperlerle çevrili zengin bir doğal manzaraya sahiptir.

 • Toronto’ya 45 dakikalık sürüş mesafesi ve oldukça düşük yaşam masraflara sahiptir.

 • Barrie bölgesi Ontario eyaletinde en popüler turistik yerlerinden biridir

 • Barrie, Georgian College’ın 7 kampüsünden birisidir. Diğer kampüsler Midland, Muskoka, Orangeville, Orillia, Owen Sound ve Güney Georgian Bay’de yer almaktadır.

 • Georgian College'da okuyan öğrencleri %91'in Kanada'lı öğrencilerdir.

 • Mezunların işe yerleşme oranı Georgian College’da %87 iken, Ontario’daki diğer kolejlerin ortalaması %83’dür.

 

3000’den fazla bilgisayara sahip kocaman bir kütüphaneye ve laboratuarlara sahip olan Georgian College'ın ayrıca ayrıca tüm binalarında Wi-Fi bulunmaktadır. Birçok sınıfda bulunan interaktif tahtaların ve multimedya teknolojisinin keyfini yaşayın. En son çıkan egzersiz aletleri ile donatılmış spor salonunda forma girin ya da koşu parkuru, basketbol, futbol, ve voleybol gibi diğer sporlar için yapılmış spor salonlarında spor yapın. Ayrıca sanat galerisi, kütüphane, masaj terapi kliniği, ağız bakım kliniği, pratisyen hemşire tarafından idare edilen klinik, konuşma/duyma/dil kliniği, optik klinik ve merkezi, spa, estetik kliniği, otel, konferans salonu, kitapçı ve çok daha fazlasını da bulabileceksiniz.

Georgian College'ın Sunduğu Ekstra Hizmetler:

 • Havalimanı karşılama

 • Aile yanı konaklama, kampüs içi ve kampüs dışı konaklamayı da içeren yerleşim olanakları

 • Öğrenci sağlık sigortasıKolej ve toplum oryantasyonu

 • Sosyal ve Kültürel aktiviteler / organizasyonlar

 • Bireysel danışmanlık

 • Kapsamlı kütüphane (İnternet erişimli)

 • Öğrencilerin başarısını desteklemek için Öğrenme Merkezi

 • Özgeçmiş, meslek gelişimi ve mülakat becerileri için yardım

 

Georgian College bünyesinde İngilizce hazırlık artı diğer programlara (Advanced Diploma, Associate Degree, Bachelor ve Post-Graduate Diploma) kayıt yaptıran öğrencilerin IEP Level 5 ve üzeri seviyelerde okurken dahi haftada 20 saate kadar çalışma izni vardır. 

Georgian College bünyesinde herhangi bir akademik programda okuyan öğrencilerin haftada 20 saat çalışma izni vardır. 

CO-OP'lu programlara katılan öğrenciler CO-OP dönemlerinde full time (haftada 40 saat) olarak maaşlı staj yaparlar.

Greystone College

Greystone College Türkiye Sertifika Programları

Greystone College, 2002 yılında kurulmuş özel mesleki eğitim veren bir okuldur. Öğrencilere çok kültürlü bir ortamda yüksek seviyede ve kaliteli eğitim hizmeti verilmektedir. İşletme, Turizm ve Çeviri bölümlerinde sertifika eğitimleri verilmektedir. Greystone’da eğitim alan öğrenciler destekleyici, yeni ufuklar açan, dinamik bir eğitim ve öğretim ortamında kariyerlerini değişen küresel markette ileriye taşıyacak yeteneklerle mezun olurlar. Greystone Yüksek Okulu, kariyer odaklı bir eğitim misyonunu benimsemiştir.

 

Sertifika Programı Nedir?

Sertifika programları, öğrencileri meslek hayatına hazırlayan programlardır. Kısa zamanda etkili şekilde mesleki bilgiler edinmek ve iş hayatına atılmak istiyorsanız Greystone College tarafından düzenlenen sertifika programlarına katılmanız tavsiye olunur. Uluslararası ticarette işletme trendleri, işletmede kültürün ve diğer faktörlerin etkisi, market yapısı, müşteri ilişkileri ve market planlaması hakkında bilinmesi gerekenleri öğrenmiş olacaksınız. İşletme sektöründeki uzmanlardan son gelişmeleri edinme fırsatı, öğrencilere iş bulma aşamasında rekabet üstünlüğü sağlayacaktır. Ayrıca konaklama için de ilk aya özel Vancouver Gec Viva Tower ve Toronto kampüsünde sadece 510 dolara konaklama imkanı sağlanmaktadır.

 

Programlar tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır ve buna göre program süre ve ücretleri değişim göstermektedir (Ücretler Kanada doları üzerinden değerlendirilmelidir).

Başvuru paketinde Lise Diploması gerekmektedir. İngilizce seviyesini belirtmek için Greystone College’ın düzenlemiş olduğu sınava ve mülakata girilmelidir.

Greystone College (Toronto)

 • Kanada'nın en canlı şehri Toronto'da yer alır.

 • Toronto çok sayıda üniversite ve college'a ev sahipliği yaptığından oldukça canlı bir öğrenci hayatı vardır.

 • Dünya'nın en düşük suç oranına sahip şehirlerinden birisidir.

 • Dünya'nın en yeşil ve temiz şehirlerinden bir tanesidir.

 • Dünyaca ünlü Niagara Şelalelerine 2 saat uzaklıktadır.

 • Sakin ve yeşil bir şehir olmasıyla beraber hafta sonu dünyanın kültür ve eğlence merkezi New York'a gidip gelme imkanı sunacak kadar yakındır.

 

-Lise mezunu olan herkes programlara katılabilir.

-Greystone College Kampüsü oldukça merkezi bir lokasyonda yer almakta olup, çevredeki restoran ve kafelere yakın konumdadır.

-Son derece modern bir binada teknolojik sınıflarda eğitim verilmektedir.

-Greystone College 2002'de eğitim faaliyetlerine başlamıştır ve günümüze kadar 5000'in üzerinde öğrenciye eğitim vermiştir.

Greystone College (Vancouver)

 • Greystone College Kanada'nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Vancouver şehrinde yer alır.

 • Uluslararası ticaret merkezi olduğundan işletme alanlarında eğitim alacak olan öğrenciler için eğitim sonrası iş hayatlarında güzel bir network kurmalarına imkan verir.

 • Her sene Vancouver'i yaklaşık 8 milyon turist ziyaret etmektedir ve turizm otelcilik alanlarında eğitim almak isteyen öğrenciler için oldukça elverişlidir.

 • Eğitim alırken çalışma imkanı sunan programları sayesinde öğrenciye mezun olduğunda hem güçlü bir akademik geçmiş hem de güçlü bir iş tecrübesi sağlar.

 • Vancouver, Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'da en büyük film endüstrisine sahiptir.

 • Vancouver en çok doğal güzellikleri, dağ sporları, okyanus ve rüzgar sörfü ve daha bir çok çeşitli macera sporları ile ünlüdür.

 • Dünya'nın en yaşanılabilir sehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir ve şehirde suç oranı oldukça düşüktür.

 

-Lise mezunu olan herkes programlara katılabilir.

-Greystone College Kampüsü oldukça merkezi bir lokasyonda yer almakta olup, çevredeki restoran ve kafelere yakın konumdadır.

-Son derece modern bir binada teknolojik sınıflarda eğitim verilmektedir.

-Greystone College 2002'de eğitim faaliyetlerine başlamıştır ve günümüze kadar 5000'in üzerinde öğrenciye eğitim vermiştir.

Greystone College
Georgian College
Greystone College Sertifika Programı Fiyatları

Sheridan College

 • 1967'de kurulan Sheridan, Ontario'daki önde gelen kurumlarındadır. Yaklaşık 22.000 tam zamanlı ve 35.000 sürekli ve yarı zamanlı eğitim öğrencisini yetiştirerek üç Ontario şehrinde üç kampüste bulunmaktadır.

 • Bu kampüsler Oakville, Brampton ve Mississauga'dır. Ödüllü bir kurum olan Sheridan, Kanada ve dünyanın dört bir yanından öğrencilere kapılarını açmıştır.

 • Sheridan’ın 160.000’ten fazla mezunu, toplumumuzun geleceğini, sanat, iş, toplum hizmeti, sağlık, teknoloji ve yetenekli ticaret alanlarında şekillendirmede önemli bir rol oynamaktadır

 • Okul içerisinde 100 farklı ülkeden 6.000 uluslararası öğrencisi bulunmaktadır.

 • Kanada'nın Uluslararası öğrenciler için en iyi eğitim kurumu seçilmiştir.

 • Öğrencilerinin %87'si Kanada vatandaşıdır.

 

 Neden Sheridan College?

 • Yaratıcı Kampüs = ilham verici öğrenme; Yaratıcı Kampüsümüz sizi pratik beceriler ve problem çözme bilgisiyle güçlendirir, farklı öğrenci ve profesörlerle işbirliği yapar ve ilham veren eşsiz bir öğrenme ortamı sunar.

 • Sizi güçlendirecek amaçlı programlar; Programlarımız her şekilde amaca yöneliktir: çıktılar, kariyer hazırlığı, sosyal sorumluluk, yaşam ve iş becerileri. Sertifikalar, diplomalar, ileri düzey diplomalar ve lisans dereceleri dahil olmak üzere çok çeşitli programların ve diplomaların keyfini çıkarın. Esnek akışlar, eğitiminizi sürdürmek için size daha fazla seçenek sunar.

 • Uzman Akademik Kadro; Profesörlerden beklediğiniz endüstri uzmanlığı ve eğitiminizi biçimlendirici, bilgilendirici ve teşvik edici öğretim tutkusuyla öğrenin. Küçük sınıf mevcutları ile profesörlerinizle daha fazla birebir zaman geçirme imkanı sunar.

 • Büyük bir öğrenci hayatı yaşa; Her kampüste, yerel topluluklarımızda ve GTA evimizde çeşitli müfredat dışı deneyimlerden keyif alan hevesli öğrenciler ile birlikte eğitim alın.

 • İleri bilgi için uygulamalı araştırma; Uygulamalı araştırma yaklaşımımız, eğitiminizi ve kariyerinizi ilerletecek araştırma projeleri üzerinde doğrudan eğitmenler ve endüstri ortaklarıyla çalışmanız anlamına gelir. Eğitiminizi alanında en güncel olanlarla uyumlu tutan pratik, kariyer artırıcı deneyim kazanın.

 • İleriye dönük öğrenme için Mükemmeliyet Merkezleri; Yedi Mükemmeliyet Merkezimiz, öğrencilerin, endüstrinin, hükümetin ve fakültenin bilgiyi ilerletmek ve sorunları çözmek için işbirliği yaptığı araştırma merkezleridir. Sizi geleceğe bağlarlar.

 • İşveren memnuniyetinde üst düzey mezunlar; GTA'daki kolejler arasında Sheridan, mezunlarının işveren memnuniyeti anketinde en üst sırada yer alır. Sheridan eğitiminiz işverenler tarafından tanınacak ve saygı görecektir.

VIC - Vancouver International College (Vancouver)

 • Öğrenciler sektörlerinde uzman ve tecrübeli profesyonel eğitmenlerden ders almaktadır.

 • Teacher Training (TESOL), Interpreting & Translation, Customer Service, ve Business programlarının müfredatı tecrübeli bir tasarım ekibi tarafından hazırlanmıştır.

 • İş tecrübesiyle öğrenmek isteyen öğrenciler için Co-op programları bulunmaktadır.

 • Diploma ve Serfika Programları vardır.

 

Global Business Expertise programımız, kurum içi müfredatımızın özel bir setini ve Kanada Yönetim Enstitüsünün içeriğini bir araya getirerek, öğrencilere küresel düşünmenin yanı sıra dengeli ve öğrenmeye yaklaşma olanağı sağlayan ve Kanada'ya derinlemesine bir bakış açısı sunar.İş deneyimini de dahil etmek için öğrenme fırsatlarını genişletmek isteyen öğrenciler için, Co-op Programı ile Gelişmiş Müşteri Hizmetleri Uzmanı ve Co-op Programı ile Gelişmiş Global İş Uzmanlığı sunuyoruz.Öğretmen Yetiştirme Programımız (TESOL), Tercümanlık ve Çeviri, Müşteri Hizmetleri ve İş programları, deneyimli müfredat tasarım ekibimiz tarafından oluşturulmuştur ve öğrencilere benzersiz bir öğrenme yaklaşımı ve yüksek kalite standardı sağlar.

HUMBER COLLEGE (TORONTO LAKESHORE CAMPUS)

 • 1 yıl diploma veya sertifika programına katılan 1 yıl çalışma iznine sahip olmaktadır.

 • 2 yıl diploma programına katılan 3 yıl çalışma iznine sahip olmaktadır.

 • Kütüphane ve çeşitli yemek mekanları bulunmaktadır.

 • Yürüyüş ve bisiklet yolları öğrencilerin ulaşımını kolaylaştırır.

 • Air Canada Merkezi, Rogers Merkezi, kulüpler, tiyatrolar, Royal Ontario Müzesi, Ontario Sanat Galerisi, CN Kulesi, Ontario Place ve Harbourfront gibi Toronto'nun kültürel cazibe merkezlerine yakındır.

 • Sahne sanatları merkezinde caz ve diğer konserleri dinleme , canlı tiyatro ve komedi şovlarına katılma imkanı sunar.

 

Kanada'nın Toronto şehrinde bulunan Humber Colege yaklaşık 42 yıldır Kanadalı ve international öğrencilere yüksek seviyede eğitim sunmaktadır. Humber College Kanada’nın en iyi okullarındandır. Yaklaşık 27.000 öğrenciye örgün öğretim ve 56.000 öğrenciye de uzaktan eğitim imkânı sunmaktadır.

HUMBER COLLEGE (TORONTO NORTH CAMPUS)

 • Kütüphane, kapalı yüzme havuzu ve sauna, atletizm tesisleri ve tam donanımlı spa

 • Yakınlarında Toronto gözde mekanları arasında Air Canada Merkezi, Rogers Merkezi, kulüpler, tiyatrolar, Royal Ontario Müzesi, Ontario Sanat Galerisi, CN Kulesi, Ontario Place ve Harbourfront yer almaktadır.

 • 19.000 den fazla tam zamanlı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

 • 1 yıl diploma veya sertifika programına katılan 1 yıl çalışma iznine sahip olmaktadır.

 • 2 yıl diploma programına katılan 3 yıl çalışma iznine sahip olmaktadır

Centennial College (Toronto) Hakkında

 • Kanada'nın en canlı şehri Toronto'da yer alır.

 • Toronto çok sayıda üniversite ve college'a ev sahipliği yaptığından oldukça canlı bir öğrenci hayatı vardır.

 • Dünya'nın en düşük suç oranına sahip şehirlerinden birisidir.

 • Dünya'nın en yeşil ve temiz şehirlerinden bir tanesidir.

 • Dünyaca ünlü Niagara Şelalelerine 2 saat uzaklıktadır.

 • Sakin ve yeşil bir şehir olmasıyla beraber hafta sonu dünyanın kültür ve eğlence merkezi New York'a gidip gelme imkanı sunacak kadar yakındır.

 

-1966 yılında kurulmuştur.

-Ontario bölgesindeki en köklü kolejdir.

-Bünyesinde 4 kampüs ve 7 fakülte bulundurur.

-Modern binaları ve yenilikçi eğitim uygulamaları ile tanınmıştır.

-Oldukça enternasyonel bir okul olup, kampüslerde 80'den fazla dil konuşulmaktadır.

-Teorik eğitimin yanında okulda verilen uygulamalı eğitim, öğrencileri meslek hayatına hazırlar.

NIAGARA COLLEGE (Certificate Program-One Year)

Niagara College Kampüsleri: Welland Campus ,Niagara-on-the-Lake Campus ,Niagara Fall Campüs'leridir.

Niagara College 45 yıl önce kurulmuştur ve Kanada'nın en hızlı büyüyen üniversitesi olmuştur. 70 ülkeden 1000'in üzerinde uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere her yıl kampüslerinde 10,000'den fazla öğrenci Niagara College'da hayallerine başlamaktadır. Niagara College'ın Niagara Şelalesi'nin kalbinde iki tane ve bir tane de Welland yolu üzerinde Niagara-on-the-lake kampüsü bulunmaktadır.

NIAGARA COLLEGE (Diploma Programe- Two Years)

Niagara College Kampüsleri: Welland Campus ,Niagara-on-the-Lake Campus ,Niagara Fall Campüs'leridir.

Niagara College 45 yıl önce kurulmuştur ve Kanada'nın en hızlı büyüyen üniversitesi olmuştur. 70 ülkeden 1000'in üzerinde uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere her yıl kampüslerinde 10,000'den fazla öğrenci Niagara College'da hayallerine başlamaktadır. Niagara College'ın Niagara Şelalesi'nin kalbinde iki tane ve bir tane de Welland yolu üzerinde Niagara-on-the-lake kampüsü bulunmaktadır.

Niagara College
Centennial College
Humber College
Sheridan College
Vancouver International College
Kanada diploma
yurtdışı sertifika programları
İngiltere Sertifika ve Diploma Programları

İngiltere Sertifika ve Diploma Programları

Yurt dışında sertifika programları arasında yine en çok tercih edilen ülkeden biri de İngiltere’dir. Yüksek lisans programlarına alternatif oluşturan yurt dışında sertifika programları, İngiltere’de oldukça yaygın olup 3- 24 hafta arasında değişen sertifika programları sayesinde eğitim almak isteyen öğrencilere süre konusunda alternatifler sunmaktadır.

Yüksek lisans programlarına göre daha ekonomik olan sertifika programlarına katılmak için öğrencilerin en az Upper Intermadiate seviyesinde olması gerekmektedir.

İngiltere’de en çok tercih edilen sertifika programları şu alanlardadır;

 • Hukuk

 • Ekonomi

 • Finans

 • Bankacılık

 • İşletme

 • Reklamcılık

 • Moda ve Tasarım

 • Muhasebe

 • Fotoğrafçılık

 

Orta düzeyde İngilizce seviyesine sahip olup belli bir konuda uzmanlaşmak isteyenler için sunulan sertifika ve diploma programlarıdır. İşletme, pazarlama, ticaret, IT, moda gibi pek çok çeşitli alanda sertifika ve diploma programları sunulmaktadır. Yeterli seviyede İngilizce bilgisine sahip olmayanlar sertifika öncesi dil eğitimi de alabilmektedir. Adaylar sertifika ve diploma programlarıyla hem dillerini geliştirmiş hem de mesleki kazanım elde etmiş olurlar.

MLS INTERNATIONAL COLLEGE

İngiltere’nin güney kıyı şehri Bournemouth’ da bulunan MLS, hem dil eğitimi hem de çeşitli sertifika programları sunmaktadır. Sertifika Programları 4 haftadan 36 haftaya kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Öğrenciler aynı zamanda yoğun bir İngilizce dil eğitimi de geçirmiş olacaklardır.

International Business Communications( IBC) Courses:

Bu bölümdeki sertifika programları, işletme ve benzeri alanlarda sertifika seçenekleri sunar. Öğrenciler alacakları profesyonel eğitimle birlikte yoğun bir İngilizce eğitimi de alacaklardır.

INTERNATIONAL BUSINESS COMMUNICATIONS COURSES

ENGLISH FOR AVIATION COURSES

VOCATIONAL LANGUAGE COURSES

 • Management, Leadership, HR & Business Communications

 • Marketing, Advertising, PR & Business Communications

 • Legal Studies & Business Communications

 • Finance, Financial Services & Business Communications

 

VOCATIONAL LANGUAGE SUMMER COURSES ( Management, marketing, finance, legal studies)

İngiltere Sertifika
Mezunlar
Avustralya Sertifika ve Diploma Programları

Avustralya Sertifika ve Diploma Programları

ILSC Business College-Greystone College (Sydney)

 • Avustralya'nın en gösterişli ve kozmopolit şehri Sydney'de eğitim alma şansı.

 • Çeşitli mesleki eğitim programlarını, en uygun fiyatla sunan köklü bir okulda eğitim alma ayrıcalığı.

 • Sydney'in ünlü Hyde Park'ının hemen yanında bulunan kampüste eğitim alımı.

 • Birçok sosyal ve kültürel aktiviteden yararlanma.

 

ILSC Business College, saygın üniversite ve öğretmen eğitimi ağlarıyla tanınan ILSC Education Group’un bir parçasıdır. ILSC Education Group, 1991 yılında ilk dil okulunu açtığı günden bu yana, günümüzün dil eğitimi, mesleki eğitim ve kurumsal eğitim sunan okullarının en başta gelenleri arasında yerini almıştır.

ILSC Business College-Greystone College (Melbourne)

 • Avustralya'nın kültür başkenti olarak kabul edilen Melbourne'de eğitim alma şansı.

 • Çeşitli mesleki eğitim programlarını, en uygun fiyatla sunan köklü bir okulda eğitim alma ayrıcalığı.

 • Birçok sosyal ve kültürel aktiviteden yararlanma.

 • Dünyanın yaşanılabilir en iyi şehirlerinden biri olarak tanınan Melbourne'de keyifli bir öğrencilik hayatı yaşama ayrıcalığı.

ILSC Business College-Greystone College (Brisbane)

 • Güneş ışığı eyaleti olarak tanınan Queensland eyaletinin merkezi Brisbane'da, keyifli ve verimli bir öğrencilik hayatı yaşama şansı.

 • Avustralya'nın diğer şehirleriyle karşılaştırıldığında konaklama ücretleri çok daha uygun.

 • ILSC Brisbane'ın kampüsü oldukça merkezi bir noktada; çevresinde kafeler, restoranlar, spor salonu, atm, otobüs durağı ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok seçenek mevcut.

 • Türk öğrenciler için uygun fiyatlı mesleki eğitim seçenekleri.

Avustralya sertifika programları
s-b46cb561ef7ab4ecfd27e488ec802176cc552c
İrlanda Sertifika ve Diploma Programları

İrlanda Sertifika ve Diploma Programları

GRIFFITH COLLEGE (Dublin ve Cork)

 • 1974 yılında kurulmuştur.

 • İrlanda'nın en büyük bağımsız okullarından biridir.

 • İrlanda'nın önde gelen İngilizce dil okullarından biri olan Griffith Collge eğlenceli ve güvenli bir üniversite ortamlarında en iyi İngilizce dil öğrenme programları sunmaktadır.

 • riffith College'da lisan programlarında okuyan uluslararası öğrencilere de İngilizce dil desteği sağlanmaktadır.

 

Dublin, Cork ve Limerick'teki kampüslerinde 7.000'den fazla öğrenci ile Griffith College, güçlü bir eğitim ve canlı bir üniversite hayatı arayan öğrenciler için ideal seçimdir. Her kampüs merkezi bir konumdadır. Bu sayede kapınızın önünde çok çeşitli olanaklar vardır. Futbol ve basketboldan filme ve fotoğrafa kadar geniş bir yelpazede kulüp ve dernek ile arkadaşınızı tanımanın birçok yolu vardır. 

İrlanda sertifika progamları
Dublin sertifika programları
bottom of page