KURUMSAL

travelEDU yurt dışı danışmanlık

Biz Kimiz?

travelEDU, eğitimde kalitenin artırılması ve uluslararası standartlarda donanımlı bireylerin yetiştirilmesi için birey ve kurumların eğitimle ilgili ihtiyaçlarının doğru, etkili ve eğlenceli bir biçimde karşılanmasına yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Kurumumuz bu amaç doğrultusunda 19 yıllık turizm ve eğitim deneyimiyle yurtiçi ve yurtdışı eğitim danışmanlıklarının yanında birey ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel eğitimler ve eğitim turları organize etmektedir.

 

İlkelerimiz

travelEDU,  iyi ve güzel işler yapma, faydalı olma, müşteri memnuniyeti, hizmette kalite ve dürüstlük ilkeleri ile hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetinde müşterilerimizin talep ettikleri hizmet ile varmak istedikleri hedeflere ulaşıp ulaşamadıklarına bakmakta, buna göre farklı çözümler sunmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

travelEDU, birey ve kurumların eğitimle ilgili çok yönlü ihtiyaçlarını karşılamak için bu ihtiyaçlarla ilgili alanlarda bilgi, yetenek ve tecrübeye sahip uzmanlarla bir araya getirerek etkin bir eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Özellikle hayatlarının en önemli aşamalarından birinde eğitim ve kariyer ile ilgili olarak bize gelen öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik bilinçli ve doğru yönlendirmeler yapmayı amaçlıyoruz.

Bizi neden tercih etmelisiniz?

  • Eğitim ve danışmanlık amaçlı olarak hizmet vermekteyiz.

  • Uluslararası eğitim ve turizm tecrübesine sahibiz.

  • Dürüstlük, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

  • Müşteri olarak sizlere değer veriyoruz ve sizlerle çalışmak istiyoruz.